CzuCzu ru czu…

Skwar za oknem, trzeba się jakoś zmobilizować do zabaw w domu żeby ciał nie przegrzać. Ciężko skupić dynamity jednocześnie, dlatego mamuśka co rusz wymyśla nowe zajęcia. Układanki nie są niczym wymyślnym, ale te układanki są fantastyczne.

Kochamy Czuczu od kiedy tylko pojawiły się na rynku. Starsza latorośl bawiła się fiszkami od 2 roku życia a młody pracował już na kartach z tej serii. Uważamy wszyscy, że są to doskonałe czasoumilacze/ CzuCzuumilacze zarówno dla małych szkodników jak i dla przedszkolaków.

Ostatnio mamuśka postanowiła sprezentować dynamitom puzzle z CzuCzu i musimy , że bardzo nam się spodobały. Grafika i wykonanie jest bardzo dobre a kolory soczyste.

W przypadku dużych puzzli przeznaczonych dla latorośli powyżej 2 roku życia rysunki są duże i wyraźne. Układamy świat pod wodą i już trzeci raz budzi on zachwyt małoletniego. Co lepsza młody układa je w skupieniu 🙂 Na razie z małą pomocą mamuśki, ale myślę że to kwestia czasu jak będzie śmigał samodzielnie.

czczu tomek

Mapa Polski, przeznaczona dla dzieciaków powyżej 5 roku życia na początek okazała się zbyt szczegółowa, ale już przy trzecim układaniu młoda przekonała się do samodzielnej zabawy. Wymyśla sobie różne historie do postaci, znajdujących się na mapie. To nic, że reprezentują regionalne stroje, dla niej to Jaś i Małgosia albo dobra wróżka:)

jula czuczu Nasza familia kocha puzzle i układanki drewniane, ale CzuCzu przekonało nas do tekturowych, kolorowych układanek.

czczu razemUkładajta narody

Mamuśka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *