O mnie

Mamuśka24, skąd ta nazwa??

Jestem mamą dynamicznej córy i rokującego na spokojnego syna. Zajmuję się nimi 24 godziny na dobę.

Nie zawsze byłam pełnoetatową mamą. Kiedyś opanowana duchem wielkich korporacji, trzaskałam pieniążki, ale te czasy na pewno nie wrócą. Oczywiście planuję wielki powrót, ale w innym wydaniu.

Każda mama wie, że wychowywanie malucha jest satysfakcjonujące do czasu, gdy zdajemy sobie sprawę, że papki i kupki zawładnęły naszym życiem. Kiedy zauważamy, że obcasy obrosły kurzem a sukienki zamieniłyśmy na piątą parę dżinsów i koszulkę. Tracimy kontakt z dorosłymi i powoli tematy do rozmów.

Ja momentami czuję się jak kosmitka, wśród starych bezdzietnych znajomych. Na przekór frustracji dnia codziennego, w celu podzielenia się swoimi doświadczeniami i z czystej chęci zrobienia czegoś dla siebie powstał ten blog.

Nie mam zamiaru popełniać tutaj jakiejś wielkiej kreacji literackiej, ale mam nadzieję na dobrą zabawę.

Minął już rok. Dynamitka wciąż szaleje a rokujący na spokojnego przystojniak uczy się życia od siostry. Mam w domu dwa łobuzy i zastanawiam się nad posianiem na balkonie jakiś ziółek na spokój ducha.

Nadal kocham kochać i nadal nie pracuję w korporacji. Rozkręcam własny biznes jako animatorka dziecięca i dobrze się bawię. Mam nadzieję, że da mi to coś więcej niż satysfakcję.

Mamuśka

5 thoughts on “O mnie

 1. Małgorzata Dwornikiewicz - Opalińska

  Popieram i cieszę się, że robisz coś dla Siebie. I mówię to jako mama Dwójki (teraz prawie pięciolatki i dwulatka). Wiem co to znaczy mieć dwójkę na głowie. Mało – wiem, co znaczy mieć tatę „do pomocy” tylko w weekendy. Będę zaglądała do Ciebie, pozdrawiam słonecznie i mamuśnie – Małgorzata

  Reply
 2. Mamma Mia

  O, my też idziemy ciąć migdały wielkie jak kalafiory … brrrrr, boję się, choć Młody miał to samo 3 lata temu i wiem z czym to się je 🙂
  pozdrówka

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *