Dziecko na warsztat zastrajkowało-Matematyka

Zawsze miałam lęki:) Tym razem trochę się wstydzę, że dynamity odmówiły współpracy. Myślę, że są przewitaminizowane i mają w nosie lekcje mamuśki. Młoda to ma taki wstręt do lekcji ze mną, że nawet zadania domowe robi samodzielnie:).

Może od dziś zacznę pić meliskę kilka razy dziennie i znowu będą chciały ze mną pracować.

Jako, że dzieciaki się wypięły dziś po raz pierwszy publikuje jedynie mapę innych blogów, biorących udział w projekcie Dziecko na Warsztat vol. 3.


Wokół dzieci Słowo mamy ED Montessori Karolowa mama Kreo Team Kreatywnym Okiem Matkopolkowo Bez nudy 360 przygód Bawimy się my 3 Biesy dwa Duśkowy świat Dzika jabłoń Elena po polsku Co robi Robcio Cały świat Karli Jej cały świat Tymoszko Igranie z Tosią Kawa z cukrem Laurowy świat Kreatywnie w domu Gagtki Trzy Gugusiowo Ciekawe dzieci Świat Tomskiego Ohana blog On ona i dzieciaki Nasza przygoda diy My home and my heart Konfabula Uszywki Zuzninkowej mamy Mama na pełen etat Scwytane chwile Dzwoneczkowy raj mamy Ogarniam wszechświat Kreatywna mama Mama Aga, sztuka i dzieciaki Mamuśka 24 Pomieszane z poplątanym Worldschool explorers Nasza edukacja domowa Pomysłowe smyki Z motylem na dłoni Zakręcony belfer Zabawy z Archimedesem Dziecko na warsztat

Zajrzyjcie do nich, tam na pewno znajdzieci mnóstow inspiracji.

Mamuska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *