Macie tak??

Macie tak czasem, że nie widzicie planu dalszego???Każdy jakoś sobie układa życie, dzień i plany. Każdy o czymś marzy, do czegoś dąży.Nadchodzi czasem taki czas, że nie wiadomo o co chodzi. Po kiego grzyba to wszystko. Po co piszę, po co robię to co robię.

Dlaczego takie smutki mamuśki, bom wściekła. Od jakiegoś czasu wierzyłam namiętnie, że można dzielić etat. Niestety nic mi o ty nie wiadomo na śląsku….

Wierzyłam, że matka może pracować w elastycznych godzinach i się spełniać……jasne….

Wierzyłam też, że praca zdalna dla mam istnieje. Niestety nie w moim świecie.

Raz już poświęciła energię na pracę zdalną i …..wielkie „G”.

Tym razem miało być inaczej, szkolenie, feedback, szybka reakcja i jasne warunki, ale…. widać lubimy dymać w pracy i szukamy frajerów. Zrób mi bazę klientów bejbe a jak się przekonasz, że nic z tego nie wyciągniesz to sama zrezygnujesz. Normalnie baranów szukają. Jestem szczera na rozmowach, mówię prawdę o tym że jestem mamuśką i chciałabym pogodzić pracę z wychowaniem. Jak widać szczerość jest przereklamowana.

Trzeba kłamać w żywe oczy bo inaczej wyjdziecie na tym jak Zabłocki na mydle. Dziś mogę powiedzieć, że wyjdziecie na tym jak naiwna mamuśka na wierze w ludzi.

Może taki wpis nie powinien się tutaj pojawić, ale ….przecież po to powstał mój blog….

KU.PA….mięci…….

Mamuśka

2 thoughts on “Macie tak??

    1. mamuśka Post author

      Trzymam się i puszczam parę uszami. Dziś odmówiłam pracy, bo wracałabym do domu na kolację:( Nie ma rozmowy o wcześniejszym rozpoczynaniu pracy. Ech, chyba na prawdę będę karmić ludzi bo to kocham najbardziej. Dziękuję za słowa otuchy…

      Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *