Dziecko na smyczy????

Na początku napiszę, że nie dostałam za ten wpis żadnej kapusty, mamony, szmalu. Piszę o tym, bo bardzo nam się sprawdza ten gadżet i może wam się przyda.

Mowa tu o bransoletce dla dzieci. Nie jest to forma biżuterii, choć pewnie znajdą się i tacy którzy tak będą ją traktować. Opaska z danymi dziecka i numerem telefonu do rodzica, o o niej mowa, to doskonały sposób na zaobrączkowanie małej i dużej pociechy.

endo

Wcześniej nie myślałam o takim gadżecie, bo latam za dzieciakami jak szalona i nie wyobrażam sobie ich spuścić z oka na moment. Każdy z was myśli pewnie podobnie.

Ja zmieniłam zdanie po wakacjach we Włoszech. Dzieciaki bawiły się przy jednym z domków, w którym my mieliśmy grilla. Pora była wczesna a my nie staliśmy uwaleni. Cały czas kontrolowaliśmy, karmiliśmy i sprawdzaliśmy. Każdy czuł się odpowiedzialny za grupę a jednak…. Dwie sikory w wieku lat 4 postanowiły pobawić się z nami w chowanego, nikomu o tym nie mówiąc. Schowały się za domkiem. Zorientowaliśmy się w mig i rozpoczęliśmy poszukiwania. Udało nam się znaleźć małolaty po 30 minutach darcia się i szukania. Przeżyliśmy chwile grozy a ich rodzice mało nie dostali zawału. Dziewczynki się znalazły. Śmiały się do końca taka była zabawa!!!!!

Pomyślałam, że każdemu może się to zdarzyć zwłaszcza podczas wakacji. Poszukiwania opasek zaczęłam zaraz po przyjeździe. Znalazłam doskonały produkt za 1,99 zł:) Opaskę można nabyć w drogeriach sieci Rossmann. Produkt nadaje się do wielorazowego użytku, jest wodoodporny i posiada wygodne zapięcie. Nie przeszkadza dzieciom i ma żywe kolory.

Gorąco polecam mamuśki i tatuśki!!!!!!!!!!!!!

Mamuśka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *